Juniorky nestačili na Cassoviu Košice

Na palubovke domáceho BK ZŠ Zvolen sa v stredu 4.11.2015 hrala dohrávka 4. basketbalového kola a svoje basketbalové zručnosti si zmerali domáce juniorky BK Zvolen s rovesníčkami z BK SOUŽ Cassovia Košice.

Pôvodný termín zápasu bol 10.10.2015, ale zdravotné  problémy nedovolili košickému klubu zúčastniť sa tohto zápasu.

Tabuľkovo sa zdal byť tento zápas prechádzkou ružovou záhradou, veď  bilancia je v podstate rovnaká – 4 zápasy, 4 prehry a len bodové skóre nadelilo súperkám 10. miesto a našim 11. miesto.

Bolo teda na mieste spraviť reparát a posunúť sa v tabuľke o kus vyššie, predpoklady v podobe skúsených hráčiek v družstve máme, ale aj napriek tomu sa prekvapenie nekonalo, ba naopak.

Prvú štvrtinu začali naše baby nebojácne a už po chvíli mali menší trojbodový náskok. Trénerka Cassovie zbystrila a zobrala si prvý oddychový čas a svojim zverenkyniam povedala, akú hernú stratégiu majú použiť v zápase. Zaraz bolo vidieť, že spoluhráčky herne ožili a prebrali kontrolu nad zápasom 14:24.

V druhej štvrtine sa snažili naše dievčatá niečo spraviť s momentálnym stavom zápasu, ale na našej strane nám dosť veľká strata lôpt marila šance a to, čo sme stratili, to využili súperky vo svoj prospech 14:24.

Po prestávke ešte viac zabrali košické dievčatá, ktoré  ešte viac zdecimovali už aj tak dosť narušenú psychickú nepohodu našich dievčat. Jednoznačne bolo vidieť, že si naše juniorky na palubovke navzájom nerozumejú 40:61.

Posledná a záverečná štvrtina bola len o dohraní samotného zápasu a o prijatí porážky od rovesníčok košickej Cassovie 56:78.

Fotografie – viac foto nájdete v reporte na portáli ZV-podujatia

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s